Gönüllü Ol!


Gurbetin Oyları olarak bize gösterdiğiniz ilgi ve desteğe çok teşekkür ederiz. Bu sene 2017 mevzuat değişikliği sebebiyle direkt olarak müşahit kartı temini ve müşahitlik yapamayacağız.

Referandumda Yüksek Seçim Kurulu, Siyasi Partiler Kanunu’na göre seçimlere katılma yeterliliğine sahip parti sayısının 10 olduğunu tespit etti. Bu partiler alfabetik sırayla Adalet ve Kalkınma Partisi, Anavatan Partisi, Bağımsız Türkiye Partisi, Büyük Birlik Partisi, Cumhuriyet Halk Partisi, Halkların Demokrasi Partisi, Hür Dava Partisi, Milliyetçi Hareket Partisi, Saadet Partisi ve Vatan Partisi olarak belirlenmiştir.

Lütfen müşahitlik yapacağınız şehirde kendinizi yakın hissettiğiniz bir partiye başvurarak müşahitlik yapma isteğinizi onlara bildiriniz. Eğer bulunduğunuz şehirde istediğiniz partiden kontak kurabileceğiniz kimse ya da bu partinin yerel yapılanması yoksa bizlerle kontağa geçebilirsiniz. Sizleri en uygun kişiye yönlendirmeye çalışacağız.

Bunun dışında partilerden talep gelmesi halinde oylama öncesinde müşahitlik eğitimlerimize ve seçmenleri bilgilendirme faaliyetlerimize devam edeceğiz. Aktivitelerimizi sosyal medya üzerinden ya da web sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Mutlu günler

Gurbetin Oyları Ekibi

gurbetinoylari@gmail.com

www.twitter.com/@GurbetinOylari/

www.facebook.com/GurbetinOylari/

www.gurbetinoylari.com

Hadi paylaş!Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+Email this to someone